Yhteensopivuus Asus X540YA-XO185D, 11.25V, 2200 mAh
  • Tuotenumero: AUX540NB
Tuotetyyppi: Akku, Paristo
Jännite: 11,25 V
Sopii merkkiin: Asus
Mitat: 209,10 x 31,85 x 18,50 mm