Yhteensopivuus Asus UX530UQ-FY003T, 11.55V, 4200 mAh
Tuotetyyppi: Akku, Paristo
Jännite: 11,55 V
Sopii merkkiin: Asus
Mitat: 288,12 x 90,45 x 5,30 mm